Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Вчительська
Педагогічний колектив:
Вихователь-методист - Гандзюк Оксана Василівна
І молодша група «Зайчик» - Грицак Леся Іванівна, Остапович Зоряна Андріївна,
І молодша група «Колобок» - Бачинська Ольга Віталіївна, Кисляк Роксолана Ігорівна.
середня група «Метелик» - Зубик Ольга Володимирівна, Мариневич Тетяна Петрівна.
середня група «Ромашка» -Копаніцька Галина Степанівна.
середня група « Сонечко» - Литвин Оксана Мирославівна, Шаламай Христина Михайлівна,
Старша група «Барвінок» - Шостак Тетяна Орестівна, Скавронська Світлана Романівна.
Старша група «Вишенька» - Рошко Наталія Миколаївна, Вітовська Ольга Василівна.
Старша група «Веселка» - Свистяк Галина Дмитрівна, Струсінська Наталія Анатоліївна.
ІІ молодша група «Веснянка» - Дякун Ольга Іванівна, Луканюк Лариса Петрівна. .
ІІ молодша група «Дзвіночок» - Басіста Наталія Євгенівна, Палагіцька Наталія Василівна.
ІІ молодша група «Віночок» - Михайлів Надія Олександрівна, Кінаш Галина Василівна.
Музичні керівники - Герасимчук Наталія Степанівна, Прокіпчук Ірина Анатоліївна.
Практичний психолог - Стефанюк Ольга Тарасівна.
Інструктор з фізичної культури - Ясько Ольга Іванівна.
Сестра медична з дієтичного харчування - Хмельовська Ірина Ярославівна.
Старша медична сестра - Юрчишин Алла Іванівна
Вчителі англійської мови - Трелевська Лариса Петрівна, Савчук Надія Мирославівна.